Don't bother asking

Feb 27, 2013

H&M dress

I saw this dress and I decided that I should wear more red.
Also found out that italians are the worst at giving directions so thanks to that we spend half an hour looking for a place which in fact was just around the corner from our hotel.
/
Uviděla jsem tyhle šaty a hned mi došlo, že bych měla nosit víc červené.
Jo a taky jsem zjistila, že italové jsou nejhorší ve vysvětlování jak se někam dostat, když se jich zeptáte na cestu, takže jsme díky tomu půl hodiny hledali místo, které bylo za rohem od našeho hotelu.

On top of the world

Feb 25, 2013

denim shirt American Apparel, jeans Levi's, necklace and bag H&M, coat Tereza's

I spent weekend in Milan indulging myself with the most delicious meals and desserts and doing a little project for Gucci with Denni from chicmuse.com all thanks to Juraj being discovered by them for his brilliant gif making skills. 
I do think though that there is something about me that curses the weather in Milan because just as last time I was there the weather was terrible.
PS: Seeing the alps in dusk from the plane was seriously jaw dropping view.
/
Tento víkend jsem strávila v Miláně cpaním se těmi nejlepšími jídly a dezerty a podílením se na jednom menším projektu pro Gucci a Denni z chicmuse.com a to všechno kvůli Jurovi, který byl jimi objeven díky tomu, jaké nepřekonatelné umí dělat gifka.
Myslím si ale, že jsem pod nějakou kletbou, která ovlivňuje počasí v Miláně, protože stejně jako minule  bylo příšerné.
PS: Alpy z letadla za soumraku byl opravdu nadherný pohled.

What's inside revisited: Traveling edition

Feb 20, 2013

Since we are leaving Prague for the weekend I thought it would be nice to revisit my post about what kind of things I carry around in my purse during traveling and also quite a bit changed since my last post - here. I quit smoking, instead of notebook i use iPad mini and I found much better hand cream. On the other hand not even that I am faithful to Chanel and Bobbi Brown but I would say my love for those two brands has grown since last time.

1. Shades - are a must always! They are great cure for lack of sleep, sadness and to add extra style.
2. Hand sanitizer and hand cream Crabtree&Evalyn - are two things which for me are absolutely essential traveling or not. Plus Crabtree is number one in hand care so even their sanitizers are moisturizing.
3. Concealer, Touch up stick and Pot Rouge Bobbi Brown - this is kind of the holy trinity of make-up touch ups to me. I don't usually carry around my whole make-up bag to save space and these 3 things are all I need to freshen up my make-up.
4. Eye drops for red eyes, moisturizing face cream Bioderma and Biotherm lip balm
5. Chanel Noir - I love to try new perfumes but they must be from Chanel and of coarse for traveling I use smaller plastic container
6. Pocket money
7. iPad mini - my endless source of knowledge and entertainment and of coarse great blogging tool 

/

Vzhledem k tomu, že odlítáme na víkend pryč, tak jsem si říkala, že by bylo fajn vrátit se k tématu co nosím v kabelce, když někam cestuji. Navíc se docela změnilo od původního příspěvku - tady. Už nekouřím, místo diáře nosím iPad, Krause přestali vydávat a krém na ruce jsem našla mnohem lepší. Chanelu a Bobbi Brown nejenže zůstávám věrná ale dokonce bych řekla, že moje láska k nim jen vzkvétá.

1. Brýle - musí být vždy a všude! Brýle jsou skvělé v boji proti smutku, nevyspání a i nedostatku stylu.
2. Dezinfekce na ruce a krém na ruce v cestovním kelímku Crabtree&Evelyn - jsou dvě věci, které jsou pro mě ať už v bežném životě, tak při cestování naprosto nepostradatelné. Navíc Crabtree je pro mě jedničkou v péči o ruce takže i jejich dezinfekce je zároveň pečující.
3. Korektor, korektor pod oči a tvářenka Pot Rouge vše od Bobbi Brown - tohle je pro mě taková svátá trojice, kterou mám u sebe vždy. Bežně v kabelce nenosím celou kosmetickou taštičku a to ani během cestování, protože by mi zbytečně zabírala místo a tyhle tři věci mi úplně stačí k osvěžení make-up a abych se zase cítila čerstvě a upraveně.
4. Kapky proti zarudlým očím, hydratační krém Bioderma Sensibio a balzám na rty Biotherm
5. Chanel Noir - nejsem věrná jednomu parfému, ale jsem věrná Chanelu a na cestování samozřejmě využívám menší cestovní lahvičku na parfémy (k dostání například v Sephora).
6. Kapesné - i přesto, že mám výběry v zahraničí zadarmo radši nic nepodceňuji a vždy mám u sebe alespoň menší hotovost.
7. iPad mini - nekonečný zdroj zábavy, informací i pomocník při bloggovaní. Jednoduše k nezaplacení!
8. a velká praktická kožená kabelka do které se vám vše vejde včetně foťáků, objektivů a vody! - H&M
Flowerbed

Feb 17, 2013


H&M jacket and trusers, laptop case caseable.com

I finally found myself the perfect top and bottom in some crazy matching print. I cant wait to blend in with my grandma's sofa.
I had this laptop case custom made on caseable.com. They have huge variety of prints and patterns form different artists or you can like myself design your own. I really liked big flower patterns you could see on D&G fashion show so I too decided to go for dramatic flower print for my laptop case. They make cases for all sorts of gadgets so if you want to show your creativity I say go for it.
PS: Get 15% off with my discount code "dannyrose15". Valid till march 15th
/
Konečně jsem si splnila sen o vršku a spodku ve stejném šíleném vzoru. Už se těším, jak budu splývat s potiskem na babičině gauči. 
Tenhle obal na laptop jsem si nechala vyrobit na caseable.com mají na výběr spoustu vzorů od různých umělců a nebo si jako já můžete navrhnout vlastní. Hrozně se mi líbily vzory velkých barevných květin na přehlídce D&G, tak jsem se nechala inspirovat. Dělají obaly na všechno od iphonů po obaly na různé druhy elektronických čteček takže pokud taky toužíte vyjádřit svoji kreativitu jďete určitě do toho. 
PS: Zadejte při nákupu slevový kód "dannyrose15" a dostanete 15% slevu. Platí do 5.března.

No one likes you

Feb 15, 2013

H&M top, skirt and hat; shoes Topshop, purse Coach

...february! Not even me and I was born on february. It is month known for people to praying to be over. You can feel the spring is almost coming but february makes you wait for it.
My birthday didn't go the way I imagined it would and I got sick on top of it. 
Sorry about the lack of posts but it is february, thats the problem.
/
...únore! Ani já ne, a to jsem se v únoru narodila. Je to měsíc známý tím, že se všichni modlí, aby skončil. Cítíte, že Jaro je na dosah ale díky únoru si musíte ještě počkat.
Moje narozeniny vůbec neprobíhaly tak jak jsem si představovala a navíc jsem ještě onemocněla.
Omlouvám se, za nedostatek příspěvků ale je únor a to je ten problém. 

Love me more

Feb 14, 2013

Láska smrdí a my se milujeme od uší až po špičky prstů.
A protože na Valentýna kašlem ukazujeme lásku alespoň ponožkama Happy Socks, kterým propůjčil svůj design Curtis Kulig, autor kampaně "Love me" (k dostání tady).
Přeju pěného Valentýna:)

Hair Business

Feb 5, 2013


S dekorativní kosmetikou (kromě řasenek) a péčí na obličej z pudu sebezáchovy radši nexperimentuju, o to víc mě ale baví zkoušet péči na vlasy. Základní požadavek je aby byly bez parabenů, sulfátů a obsahoval přírodní složky. Bamboo je navíc fairtrade a certifikovaná přírodní kosmetika, což je pro mě velké plus. Mám jemné vlasy takže pužívám hlavně připavky na objem a udržení barvy. Tahle řada splňuje obojí.
Takže takhle vypadá moje péče o vlasy ve 4. krocích.
1. Umyju šampónem Bamboo Volume Shampoo a kondicionérem Bamboo Volume Conditioner, který nechám pár minut působit.
2. Do ručníkem osušených vlasů nastříkám ke kořínkům Bamboo 48 Sustainable Volume Spray
3. Rozčešu Tangle Teezerem
4. Vysuším v předklonu vlasy a konce lehce natočím kartáčem dovnitř.
a to je celý zázrak:)

PS: S Terezou jsme se shodly, že mám po těhle šampónech úplně extrémně lesklé vlasy:).

vše k dostání na luxusnivlasy.cz

Brought by the wind

Feb 1, 2013

shirt and cropped sweater H&M, sunnies man's H&M, jeans Levi's, sneakers Nike

I love days which are windy and sunny in the same time they always put my mind at ease. Days like this along with coffee and nice chat make for great times. I discovered this cafe and it was awesome.
/
Miluju když fouká vítr a zároveň svítí slunce vždycky mi to hned zlepší náladu. Tohle počasí spolu s dobrou kávou a vášnivou debatou dělá nejlepší dny.

ShareThis