Cold hands, hot liquor

Oct 29, 2012

 believe it or not but all H&M

The advantage of having blogger friends is that you can swap clothes with them...so yeah, thanks for the suede skirt P.
The winter weather caught us by surprise I mean I don't even have any flat boots yet. Yes, by flat I mean at least 4cm tall. Either way this is winter shoe crisis.
/
Výhoda v tom, mít kamarádky bloggerky je to, že si neustále vyměňujete oblečení...takže díky za sukni, Pau.
To zimní počasí nás všechny trochu překvapilo, ne? Já nemám jěště ani zimní boty bez podpatku. Jo, tím bez podpatku myslím tak na 4cm podpatku. Jasná botní krize.

Sympathy for the Devil

Oct 26, 2012

jacket Nike (Nike ikonik store), ADR for H&M earrings, sweater and heels H&M , shirt American Apparel

So what your plans for this weekend look like? Are you trying to come up with half witty costume last minute or are you planning on waiting with halloween celebrations for wednesday?
Are you asking how is it possible that I went from wearing mostly white in the summer to the perfect opposite?
And what is this post named after?
Questions that will surely, along with some vodka&redbulls, won't let you sleep tonight. 
/
Tak co chystáte se tenhle víkend na halloweenskou párty a snažíte se na poslední chvíli vymyslet alespoň trochu zajimavý převlek nebo to nechávate až na středu?
Ptáte se, jak je možné, že jsem po létě, kdy jsem téměř výhradně nosila bílou volně přešla na opačný konec spektra?
A podle čeho jsem pojmenovala příspěvek?
Otázky, které vám spolu s vodkou&redbullem jistě dnes večer nenechají spát.

Playing hardball

Oct 23, 2012

Nike sweatshirt (Nike Ikonik), Zara skirt

Someone asked me while back what I thought the must have trend for this fall was and I answered that anything leather so quite obviously I had to have this nike sweatshirt with genuine leather inserts. Also the advantage of getting nike sweatshirt is that is amazingly warm so kudos to them.
Now the only thing missing to make my fall wardrobe complete is leather pencil skirt...well that and like 20 sweaters.
/
Někdo se mě asi před měsícem ptal bez jakého trendu letošního podzimu se neobejdu. Moje odpověď byla, že rozhodně cokoli koženého. Pravdou ale je, že největší kouzlo kůže spočívá v její nadčasovosti. Přirozeně jsem pak musela mít tuhle nike mikinu s koženými rameny Nike. Velkou výhodou je, že je neuvěřitelně teplá.
Jediné, co mi zbývá k tomu, aby byl můj podzimní šatník kompletní je kožená pouzdrová sukně...a asi tak 20 svetrů.

Whatever weather

Oct 20, 2012

all H&M except for shoes

These photos are couple of weeks old and I just kind of forgot about them but maybe I should have kept them unpublished and use them later since next week I am staring at a new job and I have no idea when am I going to take photos for my blog when is getting darker sooner and sooner each day.
I also started going to a crossfit gym. Oh how I love waking up with all my muscles aching 
/
Tyhle fotky jsou z předposledního dne designbloku a já jsem na ně tak trochu zapoměla. Ale možná jsem si je ještě měla na horší časy heh, vzhledem k tomu, že příští týden nastupuji do nové práce a vůbec netuším jak budu zvládat se fotit, když už se každným dnem stmíva dřív a dřív. 
Taky jsem navíc začala chodit do crossfitového gymu. Miluju se probouzet s bolavými svaly.
PS: Nebyl by tenhle smaragdově zelený svetr úplně skvělý s dlouhou sukní ve stejné barvě?

First pair of Levi's

Oct 17, 2012


jeans Levi's, earrings ADR for H&M, sweater H&M 

As far as my memory goes I have never own a pair of Levi's jeans. Well now I know what the fuss was about they really do fit like a glove. Especially well in my hip and ass region, thank god for Levi's Curve ID. Also now you can see that my but is not that small as it appeared...mmm I love looking at my butt in those.
/
Pokud mě má paměť neklame, tak jsem nikdy nevlastnila pár Levi's-ek. Tak teď už konečně chápu proč je tahle značka taková kultovní, padnou jako ulité. Hlavně tedy v mém zadko-bokovém regionu, díky za Levi's Curve ID! Hlavně si můžete všimnout, že můj zadek vážně není tak malý, jak vypadal....mmm miluju svůj zadek v těhle džínách.

Lioele mascara & eyeliner

Oct 16, 2012


Předpokládám, že značku Lioele jistě už znáte díky BB krémům, na ty ostatně najdete obsáhlou recenzi u Lili. Já jsem se ovšem rozhodla vyzkoušet řasenku a oční linky jednak proto, že jsem se svým současným make-upem spokojená ale hlavně protože co se řasenek a očních linek týče, ještě stále hledám.

Lioele all in one gel eyeliner - konečně jsem se odhodlala vyzkoušet gelové oční linky a naprosto splnily mé očekávání. Vydrží celý den, neroztírají se a oproti tekutým linkám od MACu mi nedráždí oči. Aplikace je oproti tekutým linkám časově náročnějčí, ale určitě to za tu námahu stojí. Jediné, co mi přišlo nevyhovující byl štěteček, který je příliš široký, takže jsem ho nahradila vlastním.
Lioele Dollish Mascara - bych ohodnotila jako dobrou řasenku za příznivou cenu. Naprosto mi vyhovoval plastový kartáček, který mé řasy rozdělí ze vsech nejlépe a tenhle má navíc nastavitelnou délku. Ostatně jak vypadá můžete posoudit v posledních několika příspěvcích.


5 months later

Oct 13, 2012

jacket and clutch H&M, shirt and pants Zara

Přijde mi děsivé jak efektivně si občas dokážu být sama sobě nepřítelem. Vlastně se to děje na můj vkus příliš často. Moje jediné štěstí je, že mám Juraje.

Designblok - Man by Zoot

Oct 8, 2012

H&M skirt, coat and necklace, a fake's shirt, heels from sarenza


Přehlídka Man by Zoot patřila mezi přehlídkami Premier Fashion Weeku rozhodně k mým oblíbeným. Ostatně mi přišlo sympatické už jen to, že se zoot zaměřil na pánskou módu.

Outfit byl focený právě před touhle přehlídkou.

Louis Vuitton Art Talk Yayoi Kusama

Oct 5, 2012
ADR for H&M necklace and bracelet, nike kids t-shirt, Zara skirt and shoes from sarenza

Here is a video I made for  worn.cz from event held in local Louis Vuitton in honor of Yayoi Kusama and her collaboration with LV.
/
Tady máte video z pražského Louis Vuitton kde se konal art talk k příležitosti uvedení kolekce Yayoi Kusama ve spolupráci s LV.

Designblok

Oct 4, 2012

ADR for H&M necklace, skirt and sweater H&M, shoes Sarenza

Dneska jsme s Terezou cele odpoledne stravily pobíháním po expozících Designbloku a myslím, že to je asi zatím z nejlepších ročníků, co jsem zažila. Rády si cpeme dobrým jídlem, takže nás potěšilo, že v každém superstudiu má stánek Ambiente. Navíc superstudia jsou zajimavá sama o sobě takže je rozhodně na co se dívat.

The beginning of something fabulous

Oct 1, 2012

Anna Dello Ruso for H&M bracelets, jacket and pants H&M, shoes and shirt Zara

You see, wearing massive accessories was never my forte which all changed last week with ADR for H&M collection. I can't explain my sudden passion... all I know is that I am madly in love and I really hope I will be able to get the zebra or lizard bracelet as well.
Anyways, today is the first day of Designblok which makes me really excited and you should be too because that means I will be posting a lot this week.
/
Nošení masivních šperků mě nikdy nějak nebavilo, až do minulého týdne, kdy sem naživo viděla kolekci Anny Dello Ruso pro H&M. Nedokážů si svojí novou posedlost vysvětlit, ale to je fuk, prostě jsem bláznivě zamilovaná a doufám, že se mi podáří získat jěstě zebří nebo ještěrčí náramek, protože mě tahle kolekce vážně baví.
Jinak dneska je první den Designbloku a tohle jsem si vzala na tiskovku. Doufám, že jste stejně nadšení jako já a uvidíme se na výstavách a přehlídkách a samozřejmě to znamená, že tenhle týden vás budu zaplavovat příspěvky.

ShareThis