Say goodbye to 13

Dec 31, 2013Tímhle se loučím 2013tkou a s vámi. Za každý měsíc jedna oblíbená fotka, kromě května, protože květen je zamilovaný měsíc a ja miluji Juraje!
Poslední dvě nepoužité fotky, jen tak na připomenutí, že je život skvělý!

Špatně se mi hodnotí tenhle rok, protože mám o něm spoustu negativních pocitů ale zároveň se mi děly opravdu skvělé věci. Není to stejne důležité, protože žijeme teď a já si pro rok 2014 přeju myslet jen na krásné a pozitivní věci a taky jich dosahovat. Obvykle si nedávám, žádné předsevetí ale tenhle rok je moje předsevzetí změna. Takže doufám, že si uchovám všechno dobré v mém životě a přinesu si do něj spoustu dalších dobrých věcí!

PS: Jo a taky chci vážně najít nějaké nové cool brýle co by mi slušely :D

The skirt question

Dec 26, 2013

sweater and skirt H&M, jeans Levi's

Premýšlíte nad tím jak to ty holky jako Paulina nebo Melisa dělají, že nosí sukně i v zimě s tělovými sítovanými punčochami a nemrznou? Podezříváte je, že se takhle oblečou jen na fotku a pak si rychle natáhnou džíny?
Nijak… fakt, to tak nosí a mrznou, nebo možná mají větší snášenlivost k minusovým teplotám, ale to lze těžko objektivně změřit a můj odhad spíš je, že je hřeje to, že vypadají celý rok úchvatně.
Nejsem Slovenka aby mě netrápilo to, že se nechladím a nejsem ani Newyorčanka abych všude jezdila taxíkem, takže sukně v zimě nosím spíš příležitostně (tzn. na večírky).
Ale džíny se sukní se mi zdají jako dobré řešení, co vy na to?

The waist talk

Dec 23, 2013

jeans Levi's, gelové linky MAC - Blitz&Glitz

How do you feel about these, ladies? Do you like pants with hight waist or do you see them just as asexual as granny pannies in XXL. Most men will say that they more like the second one but I simply can't see what is so sexy about muffin tops and you know we all have them no matter if size 36 or 44. Also somebody might want to explain what is so awful  about having your waist insinuated. 
Even Miley with her tongue out all the time licking imaginary vaginas wears most if not all her bottoms high waisted and that's got to mean something.
/
Jak jste na tom dámy? Kamarádíte se s kalhotami s vysokým pasem nebo je to pro vás něco stejně tak asexálního jako babičiny vytahané bombarďáky velikosti XXL. Většina (českých/slovenských) mužů jistě bude tvrdit, že jsou rozhodně to druhé ale já prostě nedokážu porozumět tomu, co je sexy na zaříznutých špíčcích na bocích, které máme všechny nezávisle na tom jestli nosíme velikost 36 nebo 44 a taky chci aby mi někdo vysvětlil, co je tak strašné na tom, mít krásně zvýrazněný pas?!
Miley možná rádá vyplazuje jazyk a olizuje pomyslné vagíny ale i všechny (fajn, většina) jejích spodních dílů ji zakrývají pupík a to přece něco znamená, ne?!

PS: Byla bych ráda kdyby tenhle článek byl osvětou pro všechny ženy a pořídily si alespoň jeden pár...jen na zkoušku! Prosím!

Unique Design

Dec 21, 2013

pouzdro na iPad Belenty

Jednoduchý a čistý design miluji nadevše a ve spojení s kvalitními přírodními materialý je to pro mě naprosto neodolatelná kombinace. Líbí se vám? Jsou z vlněné plsti a italské kůže a dělají na různé druhy tabletů i smartphonů. Jestli hledáte dárek na poslední chvíli tak tohle je můj tip!
PS: navíc pro vás mám slevový kód na 10% - MARTINA platný do 31.1. 2014

PPS: Už se s tím přispíváním poleším slibuji! Prosinec byl hektický, ale mám pro vás nachystané dva zábavné články. Do té doby si dejte nohy nahoru a pokračujte ve cpaní se cukrovím:).


Boys charm

Dec 10, 2013

H&M coat and beanie, sweatshirt Zara, Converse shoes

Klasické high top Conversky už jsem nevlastnila několik let ale letos jsem se k nim, v rámci rozšiřování sbírky tenistek, s chutí vrátila. Tyhle jsou ze zimní edice, takže jsou kožené a jsou zevnitř zateplené (to jen abych vás nepobouřila tím, že nosím obyčejné conversky v zimě). 
Poslední dobou usiluji o to přeladit svoji mysl na pozitivní přístup, nevíte jak se to dělá? Sdílejte svoje tipy!

Indian Summer

Dec 4, 2013

jacket Zara, mens H&M sweater, H&M boots and American Apparel bag

Tenhle outfit je poněkud retrospektivní, protože měsíc už určitě starý bude... nějak jsem na něj zapoměla a moje ochota nosit krťasy v takové zimě je na bodu mrazu (haha).
Ale myšlenkami poslední dobou taky spíš bloumám v minulosti, tak se to i hodí k mojí monetální náladě.

PS: Tenhle svetr by si zasloužil víc prostoru! Pánské oblečení opět vyhrává.
PPS: Nejdradši bych si zase nechala ostříhat vlasy na mikádo...nebo ne? 

ShareThis