Horse&Carriage

Nov 30, 2012

1. H&M pajama and black push-up bra 2. H&M red lingerie set and Agent Provocateur seam&heel stockings 3. H&M kimono and Crabtree&Evalyn 4. nude set with rhinestones 

Christmas and lingerie goes together like love and marriage and horse and carriage at least thats what Sinatra said. Anyways what I am trying to say is that lingerie on Christmas is typical no matter if you are buying it yourself or giving instructions to your better half.
Picture 2. and 4. shows my ultimate favorite bra type which looks best on A to C cups and possibly D if you dare. It's lined not padded which is what i like the most. Maybe it would be more suitable for me to be reading some sort of erotic literature but I am a nerd so I read Discworld.
I am not a fan of push-up bras but I made exeption for #1 since the shape is nice (which means doesn't cover my breasts completely) and fits very well. The pajama of coarse is the best and I am wondering of I shouldn't be wearing it as daywear paired with heels. Number 3 is classic kimono and my favourite lip balm.
Also here is a tip if you are planning on going somewhere wearing suspender belt and stockings make sure you put the suspender belt straps under the panties (as shown on the picture) so you can easily take your panties off if you need to go to a bathroom.
PS: yeah and when putting on stockings with seam attach the back straps first so you can make sure the seams are straight and will stay that way.
/
Vánoce a prádlo se k sobě hodí stejně jako kůn a kočár nebo láska a manželství, teda alespoň podle Sinatry. Prostě se snažím říct, že je to klasika ať už si ho člověk kupuje sám nebo dává instrukce druhé polovičce. 
Obrázek č. 2 a 4 reprezentuje můj naprosto nejoblíbenější střih podprsenky, který vypadá dobře hlavně na prsou rozmezí A až C, popřípadě i D pokud si na to Déčko troufá. Je jen vystužená, ne vycpaná, přesně jak mám ráda a jasně dávalo by smysl si u toho číst nějakou erotickou literaturu ale já jsem nerd takže čtu radši Pratchetta.
Nejsem fanouškem push-upek, ale u 1. jsem udělala vyjímku protože má hezký tvar (který nezakrýva většinu prsou) a pěkně sedí. Pyžamo je naprosto nejlepší a váhám jestli bych ho náhodou něměla nosit na ven. No a trojka je klasické květované kimono a můj oblíbený lesk na rty Crabtree&Evalyn.
Jo a mám pro vás tip, pokud se v punčochách a podvazkovém páse chystáte i někam vyrazit, tak si rozhodně zastrčte pásky, na které připínáte podvazky pod kalhotky, jako je na obrázku, abyste si v klidu mohli sundávat kalhotky a chodit na záchod.
PS: jo a punčochy se švem se zapínají nejrve vzadu, abyste si spráně srovnali šev. 

Couple of losers

Nov 28, 2012

 jacket Nike (nike ikonik store), shorts and sweater H&M, sparkly socks Calzedonia

Socks in heels are my favorite thing which I would like to see more on other women. You can't really tell from the pictures but the socks are sparkly.
He is laughing his ass off every time I mention "winter shorts" you know, like those I am wearing. I think it is fine when you wear them tights. Men, what do they know.
/
 Ponožky a lodičky (popř. ponožky, punčochy a lodičky, že) je moje oblíbená věc, kterou bych ráda více viděla i na jiných ženách. Nejde to moc vidět na fotkách ale tyhle jsou navíc třpytivé.
Juraj se valí smíchy, když mluvím o "zimních kraťasech", rozuměj tyhle a jim podobné, ale já si nemůžu pomoct a přes zimu se jich vzdát. Podle mě jsou s punčochama úplně v pohodě a muži tomu prostě nerozumí. Ne? 
PS: příště o prádle valím se nemocná doma, takže tohle téma se teď vážně hodí. Jo, dneska sem narazila na tuhle kolekci od Intimissimi , která by taky stála za hřích.


CZOF x GANT x us

Nov 27, 2012Fotili jsme s Jurajem lookbook pro Gant a Czech original fashion s kousky z kolekce Gant by Michael Bastian a byla to vážně zábava. Zadaní bylo vybrat jeden kousek z kolekce Michaela Bastiana a zkombinovat ho s dalšími Gant kousky a popřípadě naším vlastním oblečením. Byly jsme focení v párech ale stylovali jsme každý opačné pohlaví z druhého páru, což nebylo úplně tak jednoduché. Výsledek včetně rozhovorů najdete tady a tady.
A prednášku o historii Mods, kterými je kolekce od Michaela Bastiana inspirovaná najdete u Juraje.

foto Marie Bartosova

The accident prone

Nov 25, 2012

sweatshirt and sneakers Nike, skirt H&M, svartsvanur bag

These are photos from the H&M's spring collection presentation. Which is so awesome perfect its hard to believe but that I will show you next time. Originally I was wearing heels and stockings with this outfit but in the morning when I was trying to catch the early bus I tripped, fell, broke my knees and of coarse torn my stockings so at work I changed to my workout sneakers. Although now that I am looking at the photos I am starting to wonder if it isn't a waste wear them only at a gym since they look really amazing.
/
Tady jsou fotky ze čtvrteční prezentace jarní kolekce H&M a že je naprosto dokonalá, že je to téměř neuvěřitelné vám ukážu příště. Původně jsem ten den měla na sobě punčochy a podpatky ale ráno jsem se snažila stihnout autobus jsem zakopla, rozbila kolena a samozřejmě jsem si roztrhla punčochy. V práci jsem se proto radši přezula do tenisek na cvičení. Když se dívam na tyhle fotky, začínám si říkat jestli jich není na cvičení škoda...vypadají totiž vážně dobře a samozřejmě pohodlnější boty neexistují.

PS: Druhá fotka je ultimatni blogofotka no ne? :D

Liar and a thief

Nov 21, 2012

sweatshirt Nike, shorts American Apparel, heels H&M, bag Svartsvanur

Living as a couple have its ups and downs like everything you own you share even involuntary. He hasn't worn this sweatshirt once. 
/
Život v páru má své specifika, třeba že všechny věci sdílíte a to i nedobrovolně. Tuhle mikunu ještě ani neměl na sobě chudáček. 

Marie Claire

Nov 19, 2012

V listopadové Marie Claire se mnou objevil krátký rozhovor v rámci článku o ženách působících na internetu. Ostatně jsem ho použila jako pozadí na téhle fotce a čekala kdo si všimne :). Výše vidíte dvě z nepoužitých fotek k článku. Fotilo se během designbloku, proto mám na sobě na druhé fotce outfit z tohoto dne. Na první jsem nastylovaly půjčené věci se stylistkou a použili navíc moji sukni. Jinak bude tohle číslo jestě pár dnů na stáncích, tak kdyste umírali zvědavostí určitě ho ještě najdete a já ho snad časem přidám do sekce press.Uniform

Nov 16, 2012

shirt men's H&M, jacket H&M, jeans Levi's, bag Coach, shoes Topshop

These days most of the time I wear some variation of the outfit above to work. 
/
Poslední dobou nosím většinu času do práce nějakou variantu na tenhle outfit.

You gotta go bright

Nov 14, 2012

Nike Free Training shoes, Nike Vicotory Contour bra, H&M sports bra

Sure I am crazy about neon sport wear I swear doing sports is much more exciting wearing it. I am especially excited about my new training shoes which are extremely light and flexible. 
Nike bra has more support and it is suitable for more dynamic workouts like running and jump rope. The H&M one has less support so it is suitable for slower workouts with weights for example.
So no excuses ask Santa for some pretty sportswear and give me 200 squats for time. 
Feel free to post your results bellow.
/
Jasně, že jsem ujetá na neonové sportovní věci, hned mě to v nich baví víc. Hlavně jsem nadšená z toho, že mám konečně pořádné boty na tréning - jsou ultra lehké a ultra ohebné.
Nike podprsenka je pevnější a vhodná hlavně na dynamické cvičení jako běh nebo skákání přes švihadlo. Hmková zase na lehčí zátěž a méně dynamické cvičení třeba s činkama.
Takže žadný výmluvy, řekněte ježíškovi o epesní sportvní oděv a jděte si dát 200 dřepů na čas. Výsledky prosím do komentářů.

The house of Ninja

Nov 8, 2012

shirt and pants second hand

This is an inspiration outfit for 80's New York City drag balls themed party which is this saturday in Prague. Be sure to come if you are around it is going to be fabulous!
more info here
/
Znáte Vogueing? A víte něco o kultuře queer bálů 80 let v New Yorku? Jestli ne, podívejte se na naprosto nepřekonatelný dokumnent Paris is Burning, který zachycuje konec jejich zlaté éry. Nejsem z principu staromilec ale netvrďte mi, že současnost není cyničtější.
Každopádně se tuhle sobotu koná tímhle dokumentem inspirovaná párty, kde mimo jiné bude probíhat soutěž o nejlepší kostým (info tady). Takže prohrabte matkám skříně, popřípadě vybrakujte sekáče a uvidíme se v sobotu. Tady máte inspiraci ode mě.


Get it done

Nov 5, 2012

second hand trench coat, ADR for H&M clutch, American Apparel denim shirt, Levi's jeans, necklaces  H&M, Badgley Mischka heels

Ok, I admit these are the most uncomfortable and in the same time most expensive pair of shoes I own. Well, they do look amazing though so I am not giving them up. ADR clutch on the other hand is quite multifunctional and the trench coat was only few bucks so I can say that my outfit was well balanced after all.
PS: Today I have finally done my first pull-up. Kudos to me.  
/
Dobře, přiznám se bez mučení (jaká ironie), že tyhle boty jsou ty nejdražší a zároveň nejméně pohodlné boty jaké vlastním. Každopádně jsou ale opravdu krásné a já se s nima prostě nehodlám rozloučit.
ADR psaníčko je na druhou stranu extra praktické, protože se dá použít jako zrcátko a trenčkot mě vyšel na dvě stovky, takže ve světě mého outfitu byla opět nastolena rovnováha.
PS: Dneska jsem konečně dala svůj první shyb. Sláva mě.

Best friend for Winter

Nov 3, 2012


Taky se vám stává tak zřídka, že najdete nějaký produkt, který naprosto předčí vaše očekávání? Tyhle krémy na ruce Crabtree&Evelyn byly přesně jedním z těch, tak sporadicky se vyskytujících, případů.
Vyzkoušela všechno od klasické indulony, neutrogeny až po krémy od vichy ale žadný z nich mi nepomohl tolik jako tyhle dva. Mám po nich hladké hydratované ruce celý den, nedráždí mě a navíc mají neskutečně příjemnou vůni. Můj nejlepší kosmetický kamarád na zimu.
Exemlář a) Crabtree&Evelyn - Avocado Hand Therapy
Exemplář b) Crabtree&Evelyn - Lily Hand Therapy (menší, do kabelky)
c) a ostatně taky tenhle boží balzám na rty, který jsem si zapoměla v práci

PS: Tímto taky považuji dárky pro ženskou část mojí rodiny za vyřešené;).

ShareThis